Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Marazm - powtórka
Autor: Rafał Kwatek
Data: 2006-11-25 18:52:45

[cytat][cytat]Nie wiem czemu próbujesz mi wmówić, że uważam iż postawienie na młodych ludzi to jedyne rozwiązanie[/cytat]

Bo napisałeś
[cytat] czas odsunąć starych zgredów i dać szansę młodym [/cytat][/cytat]

Napisałem:
[cytat] Rozumiem, że jak nie mam 40 to jestem bobasem, a jak jestem w przedziale 40 - 60 to jestem młodzieniaszkiem? Faktycznie masz rację czas odsunąć starych zgredów i dać szansę młodym. ROTFL!!! [/cytat]

Z czego Ty wybrałeś tylko fragment. Cała wypowiedź miała dość sarkastyczny wydźwięk i zacytowanie tylko jej części zmieniło całkowicie sens tych słów. Chciałem Ci pokazać, że z jednej strony sam chcesz odsunąć starszych i zasłużonych działaczy, a z drugiej strony atakujesz kogoś tylko dlatego, że jest młody.

[cytat]No właśnie i siedzisz cicho. Albo jak u mnie, we władzach są młodzi ale tylko "narzędziem"w rękach cwaniaków. Jakiś "cukierek" im rzuci "szeryf" i już ma "ich w kieszeni" W wielu oddziałach jest podobnie ale kto się do tego przyzna?
Tylko determinacja powoduje że z mniejszości tworzy się większość. Tego Ci życzę.[/cytat]

Poprzednio dowiedziałem się, że jestem naiwny, teraz, że nic nie robię i siedzę cicho. Ciekawe czego jeszcze mogę się o od Ciebie o sobie dowiedzieć. Może, że mam dwa metry wzrostu? ;)

Nie wiem czemu, ale poczyniłeś na początku naszej dyskusji jakieś dziwne założenia co do mojej osoby. Patrzenie na świat po przez pryzmat sterotypów może zaprowadzić nas w ślepą uliczkę. Mam nadzieję, że po tym poście przestaniesz nią podążać w tym wątku.

Pozdrawiam,
Rafał Kwatek

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?