Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Organizowanie wycieczek PTTK
Autor: Amotolek
Data: 2006-10-08 07:43:52

Po przeczytaniu takiej lektury mam coraz wiecej watpliwości, jak tłumaczyc początkujacym dzialaczom turystyki kwalifikowanej (np. motorowej!), jaka jest róznica pomiedzy wycieczka a impreza (np. motorową). Moze wreswzcie na ten temat wypowie się jakis oficjał z KTM ZG, bo na razie jest cisza. Zresztą uzyte w tekście JAKa kilka razy slowo [b]impreza[/b] - szufladkuje jakby wszystko do imprez?
Prawo jest chore to fakt, wczoraj słuchajac słów Premiera z pod Palacu Kultury na kontrwiecu PIS o pomocy rządu, jak to jest fajno i coraz lepiej - miałem pzred oczami zbankrutowanego piekarza z Legnicy, któty teraz musiał zaprzestac piekarnictwa i stoi grzecznie w sklepie w kolejce po chleb! Moze to ostatnie stwierdzenie jest przesadzone, bo nigdzie kolejek po chlep nie widać, ale ludzi coraz starszych i z wyciagniętą ręką, żeby go kupić, będzie coraz wiecej.

System zarzadzania państwem stoi na glowie, to nie dziwota, że to co sie wyprawia w PTTK - stanowi jego odbicie! W krzywym zwierciadle, oczywiście :-(

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?