Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Potwierdzanie GOT
Autor: Aldona
Data: 2006-09-17 19:06:52

Bez przesady!! Nie bądźmy takimi formalistami! Ja przyjmuję taką zasadę, że odznaki zdobywa się dla przyjemności, satysfakcji, itp. Myślę, że mało jest takich osób, które próbują naciągać, wpisywać do książeczek trasy, których nigdy nie przeszli. Więc jeśli naprawdę pokonałes wybraną trasę, na pewno potrafisz coś o niej powiedzieć. Przodownik weryfikujący odznakę, jesli ma jakieś wątpliwości może Cię zapytać o kilka szczegółów z tej trasy. I jeśli odpowiesz, zweryfikuje odznakę bez problemu. Ja w każdym razie bym tak zrobiła.

Nawiasem mówiąc śmieszne są dla mnie sytuacje, gdy niektórzy weryfikatorzy nadinterpretują regulamin i mimo spełnienia warunków podanych w tymże regulaminie nie chcą zweryfikować odznaki. Z taką sytuacją być może spotkali się Ci, którzy próbowali zweryfikować jedną z odznak krajoznawczych w jednym z dolnośląskich oddziałów /z resztą tylko tam można ją zweryfikować/. Wszyscy zainteresowani wiedzą o jaką odznakę i oddział chodzi.

Pozdrawiam
Aldona

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?