Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Wniosek
Autor: Jacek Potocki
Data: 2003-02-21 12:04:11

Zbliża się rok pracy naszego Webmastera. W ziązku ze zmianami jakie w tym czasie zaistniały w PTTK-owskim portalu, pozwoliłem sobie wystosować do Sekretarza Generalnego wniosek (wklejony poniżej). Mam nadzieję, że zostanie on POWAŻNIE POTRAKTOWANY.

"""""""""""""""""""""""""""""""

Jacek Potocki
Oddz. Wrocławski PTTK

Kol. Andrzej Gordon
Sekretarz Generalny PTTK

Szanowny Kolego!

Jako użytkownik Internetu od dawna obserwuję, jak z dobrodziejstw stwarzanych przez to medium korzysta PTTK. Z przyjemnością stwierdzam, że Towarzystwo w Internecie jest coraz lepiej prezentowane. Konsekwentnie udoskonalany PTTK-owski portal internetowy uważam za jedną z najstotniejszych nowości, której znaczenie dla Towarzystwa jest nie do przecenienia. Coraz większa ilość informacji o PTTK dostępnych w sieci, możliwość szybkiego i łatwego kontaktu między członkami Towarzystwa mieszkającymi w przeciwległych krańcach Polski oraz między szeregowymi członkami a przedstawicielami władz (szkoda, że tak niewielu członków ZG z tego korzysta) stwarza Towarzystwu zupełnie nowe możliwości. Jest to ważne szczególnie dla członków PTTK mieszkajacych z dala od aktywniejszych Oddziałów, którzy mimo to chcą utrzymywać więź z Towarzystwem. Mam nadzieję, że z czasem tę formę prezentacji swojej działalności doceni również większa liczba członków władz i Komisji statutowych.
Z satysfakcją stwierdzam, że portal PTTK znajduje się w dobrych rękach i staje się doskonałą wizytówką Towarzystwa. Biorąc pod uwagę zaangażowanie kol. Łukasza Aranowskiego, który rozbudowie portalu niejednokrotnie poświęca swój czas po godzinach pracy (o czym świadczą wskazania internetowego komunikatora), wnoszę o nagrodzenie go stosownie do możliwości ZG PTTK w tym zakresie.

z turystycznym pozdrowieniem
Jacek Potocki

Jelenia Góra 21.02.2003

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?