Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: PTTK Drawno oszukuje ludzi!
Autor: ~kajakarz
Data: 2006-09-04 08:52:59

A co powiecie na to że w dniu 2 września 2006 ukradzino turystom z pod namitu kajak w ośrodku PTTK w Drawnie.Ten osrodek to skandal, żadnej ochrony, złodziejaszki robia co chcą.Nawet w dzień chodzą i patrza czy w samochodach gości na terenie ośrodka nie zostało cos na wierzchu. Nie mówiąc o rozrubie która kiedys była na ośrodku-(ale to inna sprawa).
Ukradziono drogi kajak morski około 5000pln.I to turystom z niemiec którzy chcieli popływac sobie Drawą.Skandal i wstyd dla naszego kraju.
Przyjedź na Drawę, twój kajak juz tu jest.
A kierownik tłumaczy że za żeczy nie odpowiada.Ciekawe kiedy zginą całe samochody, za które trzeba płacić 5 zł za dobę, a jak nie to wyjazd z nimi za bramę ośrodka.
Skandal, złodziejstwo. Odradzam ten ośrodek.Są inni którzy tez wypożyczają kajaki i nie ma takich nerwów(przyjedzie po nas za godzinę czy wogóle)-a to tez juz nie raz się działo.
Pilnujcie kajaków - Drawno to złodziejskie miasto, a w rynku za darmo mozna dostać w zęby. Odradzam, byłem nie raz i juz tam nie przyjadę,chyba że z granatem:)

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?