Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: OKP- ważne kwestie !!
Autor: Amotolek
Data: 2006-08-27 07:40:11

"weryfikatorzy OKP pisali mi dziwne historyjki wręcz przy jednym ze stopni, wymieniali obiekty i komentarze "dziwne, niemożliwe" albo " w jednym dniu kolega jest w Bartnem a w drugim w Krakowie" ...
Bez komentarza bo chyba istnieje coś takiego jak samochód..- takie coś do szybkeigo przemieszczania".

O niskim poziomie kultury turystycznej, a czasem i elementarnej wiedzy w terenie weryfikatorów, napisano juz tak wile, ze głowa mała.

Poniewaz do pzremieszczania sie uzywasz najbardziej mobilnego krajoznawczo srodka transportu, to proponuje Ci zdobywac przy okazji MOT PTTK:-). Jeśli i tam trafisz na grono upierdliwych weryfikatorów, to bedziesz mial o czym nam pisać, spoko. Poczytaj też dokladnie regulamin MOT przed rozpoczęciem zapisów w świetnej i ładnie wydanej książeczce na takową odznakę. Ze wstępnej lektury dowiesz się dokladnie, kto może, a szczergólnie kto nie może i ile nie może postemplować Ci potwierdzeń w Twojej książeczce. Chodzi oczywiście o zwiedzanie!
Powodzenia na szlaku i przed surowymi weryfikatorami - potem :-)

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?