Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: OKP- ważne kwestie !!
Autor: Piotrek K.
Data: 2006-08-26 22:05:33

Witam

Domyślać się mogę różnych rzeczy- a szczególnie ciekawe są zawsze z okp np dla weryfikatorów potwierdzeniem spływu Dunajcem nie jest bilet, choć tłumaczyłem im, że pieczątkę akurat tam ktoś ukradł i musiałem wklejać zdjęcie, nikt nie chciał mi nawet na słowo uwierzyć i wklejony bilet i pokazane zdjęcie "masz zdjęcie wkleić" - parodia.. to tylko odznaka.. a nie świadczenia emerytalne...

Dlatego pytam się tutaj, może wypowie się ktoś z "naczelnych krajoznawców" tego pięknego kraju.

Domyślam się, że "stare obiekty" oczywiście będę mieć zaliczone, ale nie wiem czy ktoś nie powie nic na te "nowe" bo skoro zbieram wg starego i nowego to daje jakby przywileje do większej ilości zaliczania.. a np. ktoś kto zaczął teraz to "starych" nie może już wpisać.

Pewnie stare i nowe będa zaliczone ale nie takie dziwactwa widziałem już przy weryfikacji i dziwne pretensje o róóóżne rzeczy, że wolę się upewnić.

Ktoś powiedział mi, że "skoro zaczałeś w starym to w starym kończysz" tak więc pytam się dla pewności.

Piotr Kowalczyk

P.S weryfikatorzy OKP pisali mi dziwne historyjki wręcz przy jednym ze stopni, wymieniali obiekty i komentarze "dziwne, niemożliwe" albo " w jednym dniu kolega jest w Bartnem a w drugim w Krakowie" ...
Bez komentarza bo chyba istnieje coś takiego jak samochód..- takie coś do szybkeigo przemieszczania.

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?