Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: baza i rezerwacje
Autor: Basia Z.
Data: 2006-08-07 12:59:12

Nie wiem jak dziala ten system. Przypuszczam, że rezerwacje odbiera ktoś (być moze właśnie Ola) zwykłym mailem i potem również człowiek rozsyła zapytania po schroniskach, ewentualnie dzwoni do schronisk.

Nie bardzo sobie wyobrażam automatyzacji tego, bo jeszcze nie wszystkie schroniska mają mail, w innych nawet tych co mają nie codziennie się maile odbiera.

Nie wiem czy COTG posiada komplet informacji o zaklepanych rezerwacjach w schroniskach, bo wtedy schroniska musiały online przekazywać te dane do COTG a założę się że tak nie jest.

Aby taki system w ogóle działał w pełni auotomatycznie (bez Pani Oli, która chwyta za telefon) wszystko musi być aktualizowane online.

Co tu dużo gadac o automatyzacji. Mój mąż przez 2 dni nie mógł się zwyczajnie dodzwonić do Morskiego Oka, aby tam zarezerwować miejsca. Po prostu wieczorem nikt nie podnosił słuchawki.

Pozdrowienia.

Basia

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?