Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Czyżby coś drgnęło ...
Autor: JAK
Data: 2006-07-31 20:58:55

Witam,
zauważyłem pierwsze "nieśmiałe" pozytywne zmiany w polityce informacyjnej ZG PTTK. Czyżby coś drgnęło ...
Wiadomo już, że Zarząd Główny PTTK odbywa i dalej będzie odbywał swoje stałe posiedzenia. Możemy dowiemy się już niedługo także, czy ZG PTTK bierze się za bary z problemami, które wynikają z uchwał XVI Zjazdu PTTK i co konkretnie zamierza zrobić lub już zrobił, np. w sprawie uprawnień kadry PTTK, poprawienia wskaźników ekonomicznych działalności gospodarczej PTTK, uatrakcyjnienia oferty i przyciągnięcia pełnoletniej młodzieży do PTTK, upowszechnienia standardów praktyki wolontariackiej w codziennej działalności PTTK oraz wykorzystania naturalnych zdolności młodych ludzi do wprowadzania powszechnych w pracy PTTK w całej Polsce standardów w zakresie nowych technologii informatycznych i informacyjnych, co w prosty sposób wiąże się z poważnymi ułatwieniami komunikacyjnymi oraz oszczędnościami m.in. w funduszach płac.
Czy ZG PTTK nie posiada w swoim szacownym gronie, ani jednej odważnej osoby, która zechciałaby być rzecznikiem prasowym ZG PTTK i informować na bieżąco, co prawda niezbyt zdyscyplinowane, ale z pewnościa życzliwe forum o poczynaniach ZG PTTK?
Przykład można wziąć z ZHP, z którym niedawno podpisaliśmy umowę o współpracy.
A może hasło "Zapytaj Edka" znów stanie się aktualne?

Pozdrawiam z nadzieją na zmiany.

Jurek Kwaczyński - PTTK w Żyrardowie

Jurek Kwaczyński - PTTK w Żyrardowie

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?