Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: baza i rezerwacje
Autor: raff
Data: 2006-07-12 09:14:48

Pomysl w bardzo dobrym kierunku.
Moja uwaga jest taka, ze formularz pozwala raczej na rezerwacje w pojedynczym obiekcie a to co mialoby najwiekszy sens dla turystow to mozliwość ułożenia całej wycieczki czyli przechodzenia od schroniska do schroniska bo to do tej pory było największym problemem (obdzwanianie 7 schronisk itd.). Nie ma też informacji (nie znalazłem) jak ta rezerwacja działa, czy trzeba wpłacać zaliczki itd. (niektóre schorniska piszą, że trzeba przynieść dowód wpłaty zaliczki). Spotkałem się też w niektórych schorniskach z sytuacją, że rezerwacja jest trzymana do 17tej i albo trzeba w tym samym dniu dzwonić i potwierdzać albo znika - tym bardziej potrzeba informacji na jakich zasadach będzie rezerwacja.

Niestety największą wadą jest to, że strona schroniska-pttk.com.pl obejmuje tylko część schronisk
i np. można zarezerwować w Chochołowskiej a już nie na Ornaku - czyli nie zawsze da się ułożyć wycieczkę wielodniową. Stąd dalej aktualna jest potrzeba zrobienia systemu rezerwacji na poziomie całego pttk.

Przy okazji to nie wszystkie linki dobrze działają (np. Rycerzowa: http://http/rycerzowa.pttk.pl).

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?