Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: słowackie noclegi... pomocy...
Autor: ~Pirx
Data: 2006-06-28 06:57:38

W ubiegłym roku nocowałem w Penzion SUCA, noclegi po 280 SKK od osoby. Zobacz link http://www.vysoketatry.com/suca.html#pl. Pani Janovova bardzo miła. Tuż obok znajduje się Penzion BENY, ceny podobne.

Generalnie w Novej Lesnej jest dużo noclegów, cała miejscowość to w zasadzie sypialnia i nie powinno być problemów ze znalezieniem odpowiedniego, ale czasami trzeba się nachodzić. Miejscowość ma jedną wadę: tam kompletnie nie ma co robić, jeśli nie będzie pogody! Pozostaje zjazd do Popradu) albo wyjazd do Smokovca...). W razie gdyby pogody nie było, polecam wizytę w Spisskym Hradzie (45km na wschód od Popradu), po drodze można zwiedzić miejscowość Levoca. Można odwiedzić Liptovsky Mikulas i Aqupark Tatralandia (ok. 50km na wschód od Popradu) lub Jaskinię Demanovską. Kilkanaście km od Popradu znajduje się Słowacki Raj, jest gdzie połazić pomiędzy wycieczkami w wysokie Tatry.

Uwaga. Południowa część Leśnej to osiedle cygańskie i może być różnie, chociaż nocowałem też i tam, i było o.k.

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?