Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: miedzynarodowy oboz letni PTTK
Autor: BasiaSwiech
Data: 2006-06-18 22:29:56

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków oraz sympatyków Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego do wzięcia udziału w obozie międzynarodowym, który odbędzie się od 4go do 14go sierpnia 2006 roku w okolicach Zakopanego.
Weźmie w nim udział około 50 osób z całej Europy. Projekt ten odbywać się będzie w ramach organizacji międzynarodowej IYNF (International Young NatureFriends – aby dowiedzieć się więcej o tej organizacji zapraszamy na stronę www.iynf.org). Tegorocznym gospodarzem jest organizacja członkowska z Polski – czyli właśnie PTTK.
Podczas obozu przewidzianych jest wiele atrakcji oraz fantastyczna zabawa w wyborowym gronie.
Opłata za obóz wynosi 50 EUR (zniżki dla studentów oraz osób bezrobotnych). Wliczone jest w nią zakwaterowanie (wymagany własny namiot- lub na spółkę z kimś), wyżywienie, transport podczas obozu oraz dodatkowe atrakcje i materiały przygotowane dla obozowiczów. Poza tym gwarantujemy pokrycie od 50 % do 70% kosztów dojazdu do miejsca zakwaterowania (w zależności od ilości osób jaka się zgłosi).

Więcej informacji o obozie znajdziecie na stronie:
http://www.iynf.org/obsah/take_part/activities.php?id_activity=8

Aby zgłosić się na obóz należy wypełnić aplikację (w języku angielskim – gdyż taki będzie język roboczy obozu) do 30 czerwca. Znajduje się ona na stronie:
http://www.iynf.org/obsah/take_part/activities.php?id_activity=8&registration=1

Jeśli macie jakieś dodatkowe pytania udzielimy ich pod adresami mailowymi:
pttk6@wp.pl oraz pttk-international@wp.pl , a także pod numerem telefonu 504004582.

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?