Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Porąbany statut :-(
Autor: jarumin
Data: 2006-06-08 22:49:21

Pani Jolu. W tej dyskusji utwierdza mnie fakt, że dzieli Pani zapałkę na czworo. Napisałem, że "awansowałem" - żle? Wobec tego dla Pani specjalnie piszę poprawnie, że zostałem wybrany w demokratycznych wyborach!!!!!!!!
Czy teraz dobrze? Uważam to nadal za awans, ale Pani udzieli mi zapewne "poprawnej" lekcji. Tak proszę szanownej Pani - statut mnie nie obchodzi a co Pani sugeruje że ja go "obchodzę". Wyjaśniłem nadto wyraźnie na czym polega moja działalność. Od przeszło 10 lat w każdy czwartek miesiąca mam 5-cio godzinny dyżur w RPK + imprezy poboczne, równoległe. Tu zapewne Pani doszuka się podtekstu. W domu na swoim PC-cie pisałem pisma w sprawach RKIK prowadziłem korespondencję, inwentaryzację krajoznawczą i na to miałem usłyszeć że powinienem umrzeć a Pani mi pisze "No to tu Pan mocno przesadził, mocno". Na litość Boską w czym??? i kto przesadził. "Ci co tak pisali odeszli", Pani pyta "A gdzież odeszli" - odpowiadam: co mnie to obchodzi. Odeszli sami bo chcieli a gdzie? nie moja sprawa. Niech Pani zacznie dochodzenie żeby to zbadać.
To był mój ostatni głos w dyskusji.
Żegnam - Andrzej Rumiński

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?