Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Kto na spotkanie??
Autor: Amotolek
Data: 2006-05-24 08:33:06

Ja już sie wypisałem w zasadzie na TAK!, jesli to bedzie blisko, bo na dalsze wyjazdy mnie teraz po prostu nie stać!
Ale teraz zaświtała mi inna kwestia: kogo byłoby warto przyciagnać na siłę na takie spotkanie?. I to jest główny motyw terj zabawy!
To że sie spotka paru wesołkó , to fajnie, ale może by tak pomysleć o "górce"? A wiec: Edek - ten sam -koniecznie, pani Prezesa z GSK? jak najbardziej!@
Pan Sek Gen, oczywiście! Najwyższy działacz ZG ds szlaków malowanych - zdecydowanie! itp itd, itd...
Do tego jakiegoś (członka ? :-)) piszącego ładnie i ortograficznie, żeby zdarzenie slicznie opisał, i ktoś,aby obfotografował na początku, jeszcze przed spożyciem całego zapasu piwa........i ok! Integracja? jest to piekna rzecz.............
Moze w trakcie wymiany myśli i pogladów na takowym spotkaniu -pojawi sie w głowach co bardziej zapalczywych dyskutantów - cień zrozumienia w jakich to okropnych warunkach i jak bardzo społecznie z niemożebnym poświęceniem, ta "góra" (demokratycznie wybrana - przecież !) stara się ze wszech miar, żeby PTTK roslo w siłę, a szarym członkom żyło się dostatniej: turystycznie i krajoznawczo? :-)

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?