Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Brak pieniędzy na szlaki......
Autor: Piotr Rościszewski
Data: 2006-05-21 19:14:52

>Słyszałem, że w Polsce ma być budowany tak "Szlak Wisły", który przebiegałby przez miejsca atrakcyyjnie turystyczne, położone nad Wisłą (szlak od Wisły do Gdańska)

Jak na razie, to efektem jest dużo szumu informacyjnego. Jak na razie, to efektem jest koncepcja takiej trasy (ale tylko rowerowej) w woj. śląskim dublująca częściowo istniejące międzynarodowe trasy rowerowe R4 i Greenways oraz częściowo biegnąca istniejącymi drogami samochodowymi, w tym drogami rangi wojewódzkiej. Tą drogą koncepcję zrobiła Polska Agencja Rozwoju Turystyki za bardzo duże pieniądze, a efekt jest bylejaki. Ot, taki sobie kolejny strzał na wiwat pod egidą europosłanki p. Staniszewskiej, Urzędu Marszałkowskiego i Śląskiej Organizacji Turystycznej. Jednym słowem władza się bawi między sobą, nie dopuszczając do zabawy działaczy PTTK, bo by wyszła z tego cała mizeria tej koncepcji.

Pozdrowienia

Piotr Rościszewski

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?