Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Etyka - o co chodzi ~AM?
Autor: jotem
Data: 2006-05-05 13:45:36

>Piotr(~PR) -> "Sposoby na ZG są … albo strzelić tym wszystkim i założyć konkurencyjną organizację wolną od tych wszystkich nieprawidłowości, nie podszywając się przy okazji pod cokolwiek, jak fałszywe PTT i PTKraj.".
>Antek(j.c.) -> … 2. za długo jestem w PTTK, żeby sie teraz przenosić turystycznie do innych organizacji (starych dzrew się nie przesadza, co najwyżej wycina jak sie zmienią w próchno ;-()

PTTK okazuje się być „Olbrzymem na glinianych nogach”.
Wszystkie znaki na FORUM i w Towarzystwie jednak wróżą zbliżający się rozpad struktury PeTeTeKa.
Antoni, ja widzę sprawy tak jak Piotr.
Do „niczego” prowadzi przenoszenie „tradycji PTTK” (tak rozumiem Twoje porównanie o przesadzaniu starych drzew) czy też wyciąganie z tej tradycji historycznych korzeni polskiej turystyki. Jak na czas „reaktywacji” PTT nie imponuje rozwojem, PTK również.

>Antek(j.c.) -> … 3. A najważniejsze jest to, … , jak GSK, kontemplując nieskutecznie swoje obowiązki, kompromituje całe Towarzystwo. I to jest największy problem: organizacyjny, zarządzania oraz personalny - również!

Czyli Towarzystwu … Nie wróży to najlepiej na przyszłość, bo system jest zupełnie niewydolny…

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?