Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Wysiłek intelektualny... :-)
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2006-04-07 12:19:54

Witam!

> Łukasz... o co chodzi Ci w tym poście?
> Najpierw wklejasz artykuł o tym że niby PTTK zdziera,
> potem piszesz że to normalne...

Wklejam artykuł. Artykuł przedstawia zdanie piszącego go autora, nie moje. Aby kontynuować dyskusję podaje przykład mi bliższy - warszawski, po czym w kilku zdaniach snuję rozważania jak powinno się zrobić i czemu jest jak jest. Czy teraz mój post jest bardziej zrozumiały Pawle?

> No pewnie że normalne, co w tym odkrywczego?

Otóż problemem jest to wtedy, kiedy szkodzi naszemu wizerunkowi. Nie każdy zabieg - nawet obiektywnie słuszny - musi na taki wyglądać w subiektywnym odbiorze. A ów subiektywny odbiór jest najważniejszy.

Nie da się ukryć, że różne stawki od Polaków i obcokrajowców wyglądają... dziwnie. Szczególnie, że - jak pokazałem na przykładzie Warszawy - różnica przekracza 100%. Jednocześnie rozumiem, że żadna wycieczka szkolna nie wzięłaby przewodnika za 4 stówy gdyby wyrównać ceny. Zatem mamy miejsce na dyskusję (a to - przypominam - jest forum dyskusyjne) o tym jak optymalnie ten problem rozwiązać.

A Ty się za bardzo wczuwasz w nową rolę... :-)

Pozdro,
Łukasz

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?