Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Składka PTTK i jej podział
Autor: ~Jurek Kwaczyński
Data: 2003-02-14 08:27:29

Drogi Edku,
przepraszam Cię, ale pozostanę nadal nieprzekonany. Wszak równie dobrze ZG PTTK mógł uchwalić składkę członkowską w wysokości 12 zł - normalna i 6 zł - ulgowa, czyli takiej jaka jest odprowadzana do ZG PTTK, dołączając zapis do dodatkowych kompetencjach Oddziałów oraz kół i klubów PTTK w tej sprawie. Byłoby to przecież zgodne ze statutem.
Cieszę się serdecznie, że tą drogą można przekazywać swoje wątpliwości i zapytania do członków ZG PTTK. Liczę, że informacje z forum staną się tematem zainteresowania ZG PTTK. Moim zdaniem forum to, mimo wielu swoich wad, m.in. braku przez dyskutantów znajomości nieraz podstawowych zagadnień z życia PTTK, spełnia swoją rolę. Na pewno w większym stopniu niż rejonowe narady prezesów Oddziałów PTTK. A w ogóle szkoda, że dyskutują prywatne osoby - aktualni i byli członkowie PTTK, sympatycy PTTK i osoby z "kompleksem" PTTK, a nie np. prezesi Oddziałów PTTK.
Cieszę się bardzo, że wspierasz swoim autorytem tę formę dyskusji.
Pozdrawiam serdecznie.

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?