Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Kto zarządza serwerem??
Autor: Amotolek
Data: 2006-03-13 17:15:15

Witam Serdecznie!
Postanowiłem się załogować żeby otworzyć, moim zdaniem, niezwykle potrzebny watek pt:"Z etyką na bakier", ale zapomnialem hasła i może to lepiej, ze mi sie nie udalo, kto wie?
Przedkładam tekst III poprawionej wersji Kodeksu Etyki Towarzystwa, żeby było powszechnie wiadomo o co chodzi.

Do niniejszego wątku proszę moderatora (czy leci z nami moderator?) o przeniesienie tutaj wielu postów, jakie się zaplątały w wielu innych wątkach, a szczególnie:
1. o „pracusiach”
2. o braku etyki, tam gdzie ona powinna być wzorcowo kształtowana: http://forum-pttk.pl/index.php?co=wiadomosc&id=23729
3. o wyborach, niby demokratycznych, ale wielce nieetycznych: tu się kłania przenieść wielki pakiet wątków: MFR, Kuby i PR , ale nie tylko
4. wiele innych wypowiedzi tyczących braku postępowania etycznego w Towarzystwie: http://forum-pttk.pl/index.php?co=wiadomosc&id=23728

Mniemam, że takie uporządkowanie pozwoli zmniejszyć zdenerwowanie tych sympatycznym czytelnikom forum, których sprawy etyczne wcale nie interesują, a na forum szukają wyłącznie informacji krajoznawczych, miłych, bezproblemowych i tak dalej.

Uważam też, iż jasne i jednoznaczne wydzielenie tematyki braku etyki - pozwoli wpłynąć na zdecydowane zwiększenie działań pro etycznych w naszym Towarzystwie, czego wszystkim uczestnikom niniejszego forum internetowego ZG PTTK i sobie samemu zdecydowanie życzę. ANT :-)

[i][b]Uwaga Moderatora![/b]
Tekst wyciąłem.
Proszę o nie rozpoczynanie tego typu dyskusji w starych wątkach. Zaloguj się, a jeśli skasowałeś stary profil lub/i zapomniałeś hasła - zadzwoń do mnie, odzyskamy.
Łukasz Aranowski[/i]

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?