Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Kto zarządza serwerem??
Autor: Amotolek
Data: 2006-03-09 09:51:39

"A może tam "u góry" tak naprawde nikogo nie ma i cały ten ZG jest wyimaginowany bo inaczej było by widać jakis ślad jego działalnośći (a moze działa w podziemiu)"

Może w podziemiu, ale którym?
Tym platformowo-postkomunistycznym? :-) Kto wie?

Ukształtowała się taka praktyka, że wiekszość Stowarzyszeń, ich ciał demokratycznie wybranych, organów, komisji , rad zespołów, Klubów, oddziałów i innych ogniw - funkcjonuje w oparciu o na ogół jednego lidera, który coś tam robi (jak mu sie zechce) a reszta składów to są w wiekszości ozdobniki. I to im słabiej funkcjonuje społeczna jednostka, tym "ozdobników" wiecej, nawet po kilkadziesiat osób!
Przykłady można mnożyć i to nie tylko w 4 literach. W innych organizacjach jest podobnie! To taka właściwość naszych czasów: jeden lider, który ciagnie społeczną robotą, ma często etat, rzadziej zapał i czas do społecznego rabotania - i ze dwa "pracusie" (częściej jeden, bo "pracusie" wzajemnie sie nie znoszą !) i ...po ptokach.

Dlatego strona internetowa i forum do wymiany informacji - to są niemożebnie sparwne narzedzią do obiegu informacji, jesli sie zechce z tego korzystac i ma przeświadczenie o jego szybkości informacyjnej. ma to pzrekonanie Łukasz i dlatego doprowadził furum do takiej świetności, jaka mialo w okresie okolo zjazdowym. A teraz co? Wierchuszka PTTK nie dba o forum, nawet chyba boi sie go i uwaza je za szkodliwe, bo zmusza to ich do szybszego poruszania sie w brew woli w kleistym i gestym zmrodku, a tak (szczególnie bez forum) mają tam blogi spokój. Siedza sobie cichutko i co? Ano i nic! A kadencja sobie slodko plynie.................

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?