Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Apel o pomoc
Autor: Krzychu S.
Data: 2006-03-05 20:17:25

Dnia 02.03.2006 w godzinach porannych spłonął dom naszych przyjaciół z Chrośnej k.Solca Kujawskiego. Gospodarstwo to jest nieformalną stacją turystyczną PTTK. Większość turystycznych imprez organizowanych przez nasz Oddział kończy się właśnie w tym miejscu. W zeszłym roku, dzięki gościnności Mirki i Wojtka, zorganizowaliśmy I Zlot Turystów w Puszczy Bydgoskiej...
Wyobraźcie sobie: w jednej chwili tracicie wszystkie ubrania,dokumenty,sprzęty,meble... Na szczęście w nieszczęściu ocalały budyneczki gospodarcze, stajnia i przybudówka, w której odbywały się nasze spotkania. Wojtek i Mirka zamieszkali w tym pomieszczeniu i pomimo zimna,braku prądu i wody pracują na pogorzelisku. Życie nie raz ich doświadczyło, więc i tym razem poradzą sobie. Jednak bez pomocy przyjaciół byłoby im ciężko... Dlatego apeluję do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc lub chociaż słowa otuchy.
telefon do Wojtka: 606-402-040
Pozdrawiam

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?