Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: GOT - potrzebne zmiany
Autor: WoBa
Data: 2006-01-04 16:00:12

1. Kupuję sobie odznakę w referacie Zakopiańskim (przy okazji pozdrowienia dla miłej pani z tegoż oddziału). Wychodzę przed oddział gdzie czekał na mnie kuzyn. Chce żebym mu pokazał odznakę a tu gufi... . Kurde no przecież wsadzałem do kieszeni bocznej. Nie możliwe żeby coś się stało... . No nie ma !!! Patrzę dziura w kieszeni. Niech to szlag. Ostatecznie znalazłem w 2 warstwie kurtki, ale strachu się najadłem sporo. Już wyobrażałem sobie jak to będę musiał szperać na allegro by mieć tą odznakę.

WNIOSEK: do tej pory byłem przeciwnikiem sprzedaży w sklepie SEPET odznak itd., ale po tym zdarzeniu uważam że powinny być w handlu ogólnodostępnym. Ta blaszka to dla mnie pamiątka i wyróżnienie, więc wolałbym nie zgubić jej... a gdyby mi się to "udało" już po pamiątce i wyróznieniu !!!

2. KTG powinna włączyć do regulaminu GOT, iż fotografie są jednym z dowodów przejścia trasy. Bo teraz robi się to nieoficjalnie. PTT poszło w tą stroną i ich GOT może być weryfikowany dzięki fotkom. No, KTG ruszyć się !!! Bo brak pieczątek zniechęca wielu chcących zbierać to.

AHA I APEL !!! LUDZIE NIE CHODZIĆ PO GÓRACH TYLKO DLA TEJ ODZNAKI, ONA MA BYĆ DODATKIEM A NIE GŁÓWNYM CELEM

Pozdrawiam

WOJTEK

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?