Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Dotyczy imprez na orientację
Autor: ~Andrzej z Pucharu
Data: 2005-12-05 23:36:44

Witam stroskaną Mamę Michała!
Rzeczywiście, organizator rundy Pucharu Województwa Śląskiego w Marszach na Orientację, (która była równocześnie rundą podobnego Pucharu Małopolski w MnO), zaskakuje swoim zachowaniem. Wspólna impreza miała być przede wszystkim promocją ich środowiska wśród innych. Choćby, dlatego nie rozumiem, dlaczego nie potrafi sporządzić protokołu z wynikami imprezy. Mimo kilkakrotnych moich próśb i ich obietnic nic się nie zmienia. Według ostatnich obietnic wyniki miały do mnie trafić do końca ubiegłego tygodnia. Nie mam innych środków, poza odwoływaniem się do honoru. Organizacja tego Pucharu to honorowe zobowiązanie kilku środowisk organizatorów imprez na orientację do wspólnego działania pod jednym celem. Trochę więcej mogą zdziałać uczestnicy i kadra ino, wypowiadając swoje opinie o takim postępowaniu i ignorując ich zaproszenia na imprezy. Jeszcze nie wszystko stracone. Problem poruszę na najbliższym Zlocie Przodowników InO (ich przedstawiciel będzie obecny). Być może to odniesie skutek. Podczas ostatniej rundy zapowiedziałem, że na wyniki czekam jeszcze do 15 grudnia. To, co jest na stronie internetowej organizatora nie zawiera danych potrzebnych do klasyfikacji generalnej naszego Pucharu. Jakoś nie doszukałem się tam nazwiska Michała, ani zresztą żadnego innego (z wyjątkiem błędnych informacji w kategorii TS). Dostęp do własnego wyniku jest zablokowany hasłem! Czegoś takiego u nikogo jeszcze nie spotkałem.
Szkoda Michała, który jest naprawdę dobry w swojej kategorii. Jego strata jest dla mnie tym bardziej zrozumiała, bo też tam startowałem i też tracę zdobyte punkty do klasyfikacji pucharowej.
Pozdrawiam
Andrzej – sędzia główny tego Pucharu.

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?