Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: okolice Giżycka
Autor: Maciek Sz.
Data: 2005-11-28 20:42:59

Jeżeli Letki odpowiadała na tę wiadomosć w lipcu, ja piszę to już zupełnie póżno, jednakże pragnę coś dopowiedziec do tego tematu. A więc na tegorocznych wakacjach ja równiez byłem(może nie w samym Giżycku lecz w Mikołajkach) na Mazurach i również jeździłem tamtymi drogami rowerem. Pragnąłbym podkreślić takie trasy jak:Mikołajki-Stare Tałty-Osodniki-Tałty-Skorupki-Mrówki-Rybicał-Ryń-Wejdyki-Notyst Wielki-Jora Wielka-Nowe Sady-Mikołajki(55 km) - jest to trasa dookoła jeziora Tałty na ten przykład. Bardzo fajną wycieczką jest także przejazd trasą Mikołajki-Lelek-Ryń-Sterławki Wielkie-Martiany-Pożarki-Karolewo-Wilczy Szaniec-Karolewo-Nakaniody-Knis-Ryń-Mikołajki(95 km).

Jeżeli ktoś jeszcze przeczyta moją wypowiedz i może w przyszłości wykorzysta ja w jakiś sposób to bardzo dziękuję. Widoki na wspomnianych trasach sa niezapomniane(biorąc pod uwagę kilka niewłaściwie wybranych kierunków na skrzyżowaniach :-)) a także Wilczy Szaniec i Zabytkowa budowla Krzyżacka w Ryni(Ryniu?:-)). w najbliższej okolicy Mikołajek jest także wiele rezerwatów przyrody, jak np.rezerwat krajobrazowy "Jezioro Nidzickie", ścieżka przyrodnicza o takiej samej nazwie oraz muzea(np Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego).

Pozdrawiam wszystkich miłośników wycieczek rowerowych oraz wszystkich miłosników gór oraz turystów.
Maciek

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?