Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Jak ulepszyć forum?
Autor: Amotolek
Data: 2005-11-14 22:04:09

Z nielichym zaskoczeniem przeczytałem dziś nieoczekiwane ujawnienie imion i nazwisk osób, które nie bardzo chcą się logować na forum, w tym moje własne. Wzruszyłem się przy tym , jak stary siennik :-).
Zaskoczenie byłoby może większe, gdyby nie regularna cykliczność tego typu wydarzeń. Poprzednio również moderator był jakby w górach, tam się pewnie spotkał z innymi członkami SS -Stowarzyszenia Senatorska (analogia do kwaskowatego stowarzyszenia ordynacka jest tu nie przypadkowa i w pełni zamierzona).
Ta grupa wszystkim dobrze znana i starająca się trzymać władze na tut. forum, coraz kogoś nobilituje, lub usadza a zależności od tego czy dany post jest zgodny z jedynie słuszną linią.
Towarzystwo z klubu SS charakteryzuje się wybiórczym poczuciem humoru, tzn., jak ONI piszą śmieszka, to jest fajnie, a jak ktoś z poza ferajny, to jest głupi, wieśniak i inne takie tam wątpliwe, no i zaraz pojawia się donos: wyciąć, wyciąć ! I zaczynają krążyć karteczki w kolorach (żółtym, czerwonym), baniki, bęcki i inne takie.
Ten przydługi wstęp napisałem dlatego, że wątpliwy zaszczyt, poza zauważonym Piotrem R i mną nie spotkał wielu, których się po nazwisku do tablicy jakoś nie wyciąga.
Zostawiając w spokoju starego Deptańca, może by tak zostali nam tu przedstawieni tzn. zaetykietowani (jak wszyscy, to wszyscy i babcia też :-))., np. : orso; bywalec; jm; q...; Darek; krzyS; jaraso; nordwest; KRM; KRM2; an; Andrzej 376309878; Andrzej 854374358; Andrzej 3854765; szymon; Turysta; kamusia; Karolina i inni.

Jako następny etap to zlikwidowanie nicków dla zalogowanych, przy ich jednoczesnym zaetykietowaniu - i kolejny to obowiązkowe logowanie z pełną etykietką dla wszystkich, bo w końcu jesteśmy w naszym Towarzystwie złączeni nie tylko legitką członka 4 liter, ale również połączeni wspólną pasją do „uprawiania” turystyki z krajoznawstwem. No nie? :-)
Jeżeli tak ustaliło XXX Plenum Kompanii Zenum, no to ok.! :-)

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?