Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Kilka wrażeń z Beskidu Sądecki
Autor: Ariel Ciechański
Data: 2005-11-07 22:41:20

Żeby nie było zarzutów, że offtopicznie ;-) to pierw kilka wrażeń z Bacówki nad Wierchomlą. Niegdyś na preclu przetoczyła się burzliwa dyskusja na temat nowego dzierżawcy... No i właśnie... Nocowałem nad Wierchomlą z żoną z 5 na 6.11.2005 i powiem szczerze, że nie rozumiem tej całej histerii, którą rozpętano na prg. Ba!!! całkowicie się zgadzam z Łukaszem, że obecny dzieżawca doskonale czuje przysłowiowego bluesa. Z rzeczy które mi były potrzebne wszystko było w najlepszym porządku. Mieliśmy żoną do własnego użytku trójeczkę, bez problemu dostaliśmy zniżkę 20%, w kominku wesoło trzaskał ogień, wrzątek zgodnie z prastarym górskim zwyczajem za darmo, ciepły prysznic a wieczorem prąd z agregatu :-) Do tego pięknie widoczne za oknem Tatry a wewnątrz przygrywający na gitarze znajomy szefa schroniska. Tak więc miejsce jaknajbardziej klimatyczne:-).
Trochę offtopicznie - uwagę zwracały bardzo dobrze oznakowane szlaki - żółty z Muszyny przez Szczawnik do węzła szlaków pod Pustą Wielką (nb bardzo dobra widoczność z nawet majaczącą się w oddali charakterystyczną sylwetką Dibalaka). Dalej niebieski na Runek i główny grzbietowy czerwony w kierunku Jaworzyny też dość dobrze wyznakowane. Bardzo dobrze, a nawet zbyt dobrze ;-) oznakowany jest także szlak zielony z Jaworzyny Krynickiej do Złockiego.
pozdr.
CAr.
PS. W długi weekend zamierzam skorzystać z usług nowego dzierżawcy Hali Łabowskiej. Dziś z wielkim trudem udało mi się u niego zarezerwować nocleg - kwestia zmiany abonenta telefonu stacjonarnego nie została jeszcze rozwiązana, natomiast najpewniejszą formą łaczności są sms-y, gdyż zasięg Orange pozostawia w tym miejscu wiele do życzenia.

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?