Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Jak ulepszyć forum?
Autor: Amotolek
Data: 2005-10-08 09:31:56

wymuszone logowanie, to tak jak kazać wszystkim iść na wybory"

Czołem, przecież jutro chyba idziesz tylko na GŁOSOWANIE, wyboru już dawno dokonano bez nas, podobnie jak na XVI Zjeździe krajowym? :-). Co do wymuszania chodzenia na głosowanie, to może zmienisz zdanie, jak zobaczysz oszałamiającą jutro frekwencje.
Ale, ad rem. Logowanie obowiązkowe jest na tut. koniecznością! Znacznie przytępi "zajęczą odwagę" co niektórych "odważnych zza węgla" i do tego nawet członków ZG PTTK, niestety. Oczywiście musi być powiązane również z możliwością samo poprawy niezbyt udanego posta własnego, o czym już pisałem. Każdy ma prawo się mylić, a tylko krowa i jawny oszczerca – zdań nie zmieniają!

„cenzura, chyba jak dotąd, w przypadku naruszeń dobrych obyczajów jak i netykiety, w tym ograniczanie dziennej liczby postów dla niepoprawnych, a dla szczególnych przypadków.....”

No to jest dopiero komuna. Przez 45 lat komuny cenzura niczego nie rozwiązała, tutaj też, na przykładzie bardzo niebezpiecznej redakcji – widać naocznie, ze odniosła równo odwrotny skutek, a wyszedł na kompletnego wala, ten kto ja nakazał zastosować.
Dlatego obowiązkowe logowanie z brakiem cenzury mogą śmiało iść w parze.

„...............a dla szczególnych przypadków niektóre wyrazy ubarwiałbym jakimś automatycznym skryptem np. dającym w efekcie obok agresywnego wyrazu ("nie bierzcie tego co autor mówi poważnie jak odpocznie to mu przejdzie - moderator :-( " w kolorze czerwonym lub coś w tym rodzaju) - to taka retrospekcja po zakazanym linku i pewnym uczestniku tego forum, którego imienia wypowiadać tu nie wolno;.......................”

Tak, w podobnym stylu się wcześniej wypowiadałem, ale Twoja wersja jest dowcipniejsza i przyjaźniejsza dla użytkowników. Jestem za :-) !

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?