Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Jak ulepszyć forum?
Autor: Amotolek
Data: 2005-10-05 09:28:07

Tylko nie leserów! Dobrze?:-)
Bardzo ciężko pracuję nad tekstem absurdalnego statutu, wyrywając sobie włosy z głowy (jak można taki knociarski zlepek w ogóle wyemitować w świat, nie mając czerwonych uszu (no chyba że się ma uszy po damsku zakryte włosami :-) ? Ta ostatnia uwaga nie jest do Ciebie oczywiście, ale jako delegat czuj się współodpowiedzialny i nie tylko Ty jeden, ale takie są prawa demokracji, bo podobno veta, poza typowaniem kandydatów do władz - na Zjeździe chyba nie było? Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ( o qrde, sorki - zaraz mnie ten gumowy miś naubliża od wieśniaków :-)).
No ale jak apelujesz o aktywność i musisz naganiać
to śpieszę z kilkoma nieuczesanymi jeszcze pomysłami, co do forum:

1. Obowiązkowe logowanie z podaniem: imienia i nazwiska, miejscowości /województwa skąd pochodzi delikwent/ka, maila i numeru teł. komórkowego - to konieczne!
Niefrasobliwym anonimom mówimy zdecydowane : NIE!

2. Techniczne rozwiązanie problemu umieszczania zdjęcia delikwenta/ki, może być w koszuli ulubionej w kratkę i bez krawata (panie bez żabocika!).Ważne żeby w miarę aktualnego i najlepiej z wesołym uśmiechem na gębie, przecież jesteśmy towarzystwem ludzi połączonych wspólna pasją, do tego i owego :-)

3. Całkowite i kompletnie zniesienie cenzurowania wszystkich: postów, wątków itp.(nawet jak ktoś nastąpi na odcisk samemu Gensekowi!). Każda cenzura ośmiesza każdą władzę, jako nie zdolną do prowadzenia dialogu! Niech się pozwani z funkcji -tu na forum nauczą się odpisywać i prowadzić dialog z ludkami, a nie produkować mętne dyrdymały, albo udawać, że ewentualne bolączki ludzkie spływają po nich jak woda po kaczce :-(. Jak władza sama nie umie odpisać, to niech się uczy, albo zatrudnia fachowców od PR (oczywiście tzn. public relation , a nie Piotr Ro:-))
Nie frasobliwym i przesadzającym w braku kultury osobnikom można by stosować wyłącznie czasowe i to na krótko bardzo ( jak statutowe relegowanie z PTTK przez Koleżeńskie Sądy:-() tzw “baniowanie” i ok.

4. Aby nie denerwowac Kuby i innych, tematami powtarzanymi od nowa co rok czy dwa, na które już dawno była prowadzona dyskusja tu na forum i wyjasniono sobie praktycznioe wszystko, co możliwe -proponuje stworzyc wiekszą ilość grup tematyczno - wątkowych aby każdy łatwiej znajdował rreczy go interesujące i aby ponownie prochu nie wymyslał. Dotychczasowy podział na grupy wydaje się być mocno nie wystarczajacy.

Tyle na początek, następne uwagi – comming soon :-)

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?