Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Byłem, zobaczyłem, przeżyłem
Autor: Rafał Kwatek
Data: 2005-09-19 11:31:51

> My byliśmy tam dla Towarzystwa, nie dla orderów, tytułów i dobrej zabawy z rówieśnikami.

Bo dla nas dzialanosc w Towarzystwie to hobby. Realizujemy w nim nasz pasje i zainteresowania. Każdy z nas ma jednak takze zycie po za PTTK. My nie musielismy "dopchac sie do koryta" jak to napisal z.klose. Dla nas nie jest to jedyna forma spelnienia sie, nie czujemy potrzeby byc waznymi. Do ZG kandydowalismy nie dla zaszczytow tylko dlatego zeby realizowac swoje pomysly i ciezko pracowac na rzecz calego PTTK. Nie wchodziliśmy w układy w stylu "my poprzecmy waszych dwóch, a wy naszego jednego...". Głosowalismy zgodnie z własnymi przekonaniami na ludzi, którzy mieli określone poglądy, a nie układy i ponieśliśmy tego cenę.

Pierwszego dnia obrad zglosilem wniosek aby utajnic głosowanie nad absolutorium dla ZG i glosowac je indywidualnie, bo uwazam, ze kazdy członek ZG powinien być rozliczony ze swojej pracy, z tego co obiecywał nam 4 lata temu. Jaki był tego efekt. W kuluarach szeptano, że już się skreśliłem i nikt na mnie nie zoglosuje. No cóż wprowadzanie procedur demokratycznych nie jest popularne w PTTK.

Rafał

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?