Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: PROBLEM !!! POMOCY!!!
Autor: Przewodnik
Data: 2005-08-08 13:40:03

Ludzie, którzy wpajali mi przez lata zasady np. to ze prowadzenie wycieczek z poza BORT-u to zdrada PTTK a sami to robili. Wracając do tych szkoleń w kołach przewodnickich nie chodzi mi o to ze prowadza z innych organizacji tylko ze nie wnoszą nic do życia klubowego. Są biernymi członkami. Na jakiej podstawie można ich postawić przed sadem koleżeńskim? Nigdy nie słyszałem o takim przypadku! Jeśli ich sumienie nie ruszy to nic na to nie poradzimy.
>Co do wykorzystania Odznaki „Przewodnik Świętokrzyski” jeśli masz uprawnienia i posiadasz Legitymacje Przewodnika Turystycznego PTTK która uprawnia do noszenia blachy która możesz otrzymać na ślubowaniu które corocznie odbywa się po zdanych egzaminach.
(zainteresowanym przesle skan)
Tak został wykorzystany nielegalnie znak, do którego ma prawo PTTK Odział Świętokrzyski w Kielcach.
Członkowie tego stowarzyszenia są jednocześnie w dwóch organizacjach. Oczywiście jako przewodnicy maja prawo nosić ta odznakę. Ale wykorzystanie znaku zastrzeżonego to inna historia.
I jak tu zaczynać sprawę sadowa jak to grozi nałożeniem klątwy!!!
Już to pisałem młoda krew jest odsuwana od władzy a jeśli już jakimś cudem się dostanie to tajemnice z przed lat są bardzo dobrze strzeżone przykładem jest moja osoba. Dowiedziałem się od osób, które nie są już w organizacji. Chodź bardzo by chciały wrócić.
Jak myślicie jest sens dalej w to brnąc czy żebrać ekipę i założyć nowy oddział???

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?