Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Internetowy Oddział PTTK
Autor: ~Stefan Potocki
Data: 2003-02-04 16:01:45

Przepraszam wszystkich, że kazałem na siebie tak długo czekać, ale do godz. 16:00 moim czasem dysponuje szef firmy, która w swojej wielkiej łaskawości chce mnie jeszcze zatrudniać.
Teraz do rzeczy.
Chodzi mi o utworzenie (żeby było w zgodzie ze statutem) Oddziału, który mógłby pozbierać "bezpaństwowców" pozostałych na lodzie między innnymi po likwidacji ich Oddziałów macierzystych. Nazwa nie odgrywa roli. Mógłby to być np Oddział: Internetowy, Korespondencyjny, Zaoczny itp. Od czasu do czasu można by się spotkać na jakiejś fajnej imprezie, przy okazji przeprowadzić wymagane przez statut wybory władz, itp. Do wymiany poglądów i informacji mogłoby służyć np. forum.
Jak dalej sprawy się potoczą, zobaczymy. Na razie chyba wszystko jest na dobrej drodze.
PS.
Gdyby ten pomysł miał szanse realizacji, piszę sie na najzwyklejszego, szarego członka bez pretensji do pełnienia jakiejkolwiek funkcji. Z działalności (nie mylić z pracą) społecznej zostałem wyleczony w Oddziale, do którego dotychczas należałem.
Stefan

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?