Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Szlaki sponsorowane
Autor: Henek
Data: 2005-06-16 10:33:34

>1. Naszych polskich krajowych, wojewódzkich, powiatowych i gminnych. Czy mam tu robić wykład z działania całej tej struktury?

Mógłbyś przyblizyć ;-)
Mam wrażenie że do tej pory było to dotowane centralnie ?

>Władze powinny robić to, co potrzebuje społeczeństwo

Tylko może się okazać że to "społeczeństwo" potrzebuje grilla, karkówki i piwa .... Amatorów wędrówek wielokilometrowymi szlakami takiej Puszczy Solskiej można policzyć na palcach ...

> Dlaczego po prostu nie znakować ich w rozsądnej ilości?
Jestem jak najbardziej za ...

> Wszystkie szlaki są dla przeciętnych. Nie ma możliwości kwalifikowania kogokolwiek do poruszania się jakimkolwiek szlakiem.
Nie Piotrze, mi nie chodzi o kwalifikacje sprawnościowe, lecz o nazwijmy je "turystyczne" czyli takie które pozwalają na podjęcie wielodniowej pieszej wędrówki. Dodaj do tego rodzinę, krótki urlop... Większośc podejmujących takie wyzwanie to pasjonaci, dla których mapa i orientacja w terenie to problem.

>Muszę powtórzyć: mało który turysta potrafi korzystać z map tak, żeby nie błądzić.
Bo w większości przyzwyczajony jest do prowadzenia za rączkę ( przez szlak ).
Pasażer w aucie rzadko kiedy zapamiętuje trudną drogę dojazdową, choć gdyby on siedział za kierownicą toby ją zapamiętał.

Zresztą trzeba zwrócić uwagę, że u podstaw tej dyskusji jest ograniczoność środków finansowych. Ja nie piszę o obrazie idealnym jaki mam w głowie, tylko o takim który można by realizować w obecnych realiach społ.-ekon.

Pzdr Henek

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?