Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Co zmieni Zjazd?
Autor: Piotr Rościszewski
Data: 2005-06-06 10:54:35

>W każdej organizacji znajdują się "czarne owce" (nawet w polskim kościele) i tego nie unikniemy

Nie o to mi chodzi. Pytałem, czy powinniśmy tolerować ich występowanie w PTTK? Osoby, które w wypowiedziach udają, że takowych u nas nie ma i obrażają się, gdy przeczytają coś na ten temat, balansują na granicy podwójnej moralności.

>W demokracji trzeba niestety pogodzić się ze zdaniem większości, a nie obrażać się, wygrażać i "wieszać psy" na całej organizacji.
To, że mnie się coś nie podoba, nie znaczy, że innym nie może przypaść do gustu (niestety).

Mogę zgodzić się z tym, że indywidualna ocena może różnić się od oceny większości. Problem w tym, że praktycznie w PTTK nikt nikogo nie ocenia. Ostatnio króluje na Forum temat zastępczy wieku delegatów, a o dokonaniach konkretnych osób zapadła cisza.

Nadal nie wiadomo, kto właściwie odpowiadał za wykonanie poszczególnych fragmentów uchwał poprzedniego Walnego Zjazdu. To samo zresztą zresztą dotyczy uchwał Krajowych Narad Aktywu. Tym samym tajemnicą jest kto i z czym nawalił, a kto wykazał się dobrą robotą.

Piotr

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?