Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: PTTK Drawno oszukuje ludzi!
Autor: Amotolek
Data: 2005-06-01 14:41:06

"Cieszę się, że jednak na forum mozna coś załatwić"

No tu bym nie był za wielkim optymistą, ale pogadać sobie, to owszem i można.

"Ci panowie się wyrażali na forum, to prawda jako tajnos agentos, ale błotem rzucali z rozmachem."

Chodzi oczywiscie o wrockowe pieklo. No były tez jakies klaistrowate listy, jak to w schorniskach jest slicznie i milo, ale pisane przez krewnych i znajomych krolika, co skrzetnie wyłapał Łukasz, także ordynarne inwektywy pisywane przez różnej maści "bohaterów" z za tajermniczego nicka.

"W każdym razie jak widać forum się przydaje, jeżeli nie ZG, to przynajmniej kilka osób ma szansę przedstawić swoje racje i z tego korzysta."

To owszem, ale lepiej by bylo gdyby ZG jako organ i boczne organa obok niego oraz róznorakie fora - potrafiły też korzystać konstruktywnie i wyciągać prawidłowe wnioski.

Ale jak na dziś to sam nie wierzę w taka mozliwość, np. że w sobotę 4 czerwca na RKO Mazowieckim - Zespół Statutowy przyzna się publicznie, że spłodził niemożebnego knota i przeprosi PT czytaczy tego gniota, za marnowanie im wzroku, a Pzrewodniczący MFO pójdzie po rozum do głowy i wyzbędzie się absurdalnej ciagoty, żeby zrobic z MFO obligatoryjny Stołeczny Zarzad Wojewódzki PTTK, a siebie usadzić, jako barona na takim stolcu. haaaaaaaaaaaaaaaa.
Pożyjemy, zobaczymy :-)

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?