Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Zaskakująca zniżka
Autor: rybka
Data: 2005-05-30 18:21:54

Witaj Michale , miło czytać o takich zakątkach i życzliwych ludziach. Ja wraz z małżonkiem jeżdziliśmy sobie po polesiu, Sosnowica, Urszulin,Załucze ,szlaki czerwoney, czarny i niebieski moze nie w całości ale ! zawsze coś ! a i Włodawa, Annopol i wiele pomoiejszych wiosek. Zresztą za Twoją namową ,nie żałuje ani jednej chwili tam spedzonej, krajobrazu , ciszy i pustkowia oraz różnych jezior, bagien a i stwów w takiej ilości chyba nie ma nigdzie inndziej u nas ,bo może u sąsiadów wschodnich tak. Też troszke więcej niż wypada dla zdrwia przypiekilśmy sobie ciałka,ale troche wapna musującego i panthenolu i chyba uda sie pokonać uczulenie. Także Twoja maślanka tez pewnie zrobi swoje.
Żółwia błotnego widziałam, komary mnie polubiły bardzo a ja ich wcale nie, ale troche smarowideł i trzymały dystans.Ludzie jak już spotkani to mili,gospodarze agro zapraszają ponownie. Nie zobaczyałm wszystkiego, wiec pewnie jeszcze tam wróce.Pozdrwaiam i dziekuje. Ewa

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?