Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: o kupowaniu odznak
Autor: Rafał Kwatek
Data: 2005-05-19 17:39:00

> hmm. zaciekawiło mnie to, że w sklepie pttk (internetowym) możesz kupić każdą odznakę (poza GOTem). to jest z deka nieuczciwe. odznakę PTTK przyznawac powinien Referat Weryfikacyjny ponieważ dlaczego ja sie tyle napracowałem, zdobyłem w pocie czoła popularną OTP, a tu przychodzi koleś wpłaca na konto sklepu 7 zł i ją ma bez wychodzenia z domu. raz że niemoralne (brzydziłbym się taką odznaką), a dwa że niesprawiedliwe, trzy że referaty weryfikacyjne mogłyby powiedzmy raz na miesiąc, uroczyście przyznawac wszystkim którzy wb tym czasie zdobyli tą odznakę byłoby to naprawdę fajne i spowodowałoby nakręcenie się na odznaki jeszcze większej liczby osób. tak przynajmniej się mi wydaje.

Widać, że Ci się wydaje.

Po pierwsze polecam zapoznanie się z przepiami handlowymi obowiązującymi w naszym kraju.

Po drugie, gdyby tak uniemożliwić sprzedawanie odznak osobom, które nie zdobyły by tej odznaki, to nie było by: kolekcjonerów odznak, wystaw odznak pokazów odznak.

No i na koniec zastanów się czy gdyby takie przepisy weszły w życie to, czy nie można by było ich łatwo obchodzić. Prawo jeśli jest nieegzewkowaalne to uczy jedenie braku poszanowania do prawa.

Rafal

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?