Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Zapytanie o R.O.K. i O.K.P.
Autor: Amotolek
Data: 2005-04-08 17:33:01

Teraz to Ty przegiąłeś!

- "Akurat dzisiaj najwięcej siwych włosów widziałem podczas transmisji z uroczystości żałobnych i nikt ich nie wysyłał na zasłużony odpoczynek."

Ale sobie znalazłeś porównanie!
Poniżej pasa to jest chwyt!

-"Natomiast sensownym rozwiązaniem jest wybór dobrych, a w zasadzie najlepszych ......."

Brawo! Złota myśl! A jak sobie to wyobrazasz przy tak skonstruowanej ordynacji? Teraz mają zostać wybrani tylko sami swoi i kropka! No oczywiście najlepsi, ale wyłącznie dla ustępującej ekipy! A najlepiej żeby udało się wybrać ustępująca ekipę w calości i bez zmian. I nie tylko siwych , ale i łysych - również! :-) Może i uda sie dokoptowac kogoś juz relegowanego poza Towarzystwo przed poprzednim XV Zjazdem?
Obrzydzenie mnie bierze..... i tyle! ;-(. Prawdopodobnie nikt nie mysli " o odejsciu siwych włosów na zasłużony odpoczynek".
Chdzi tylko o to, żeby tych zasiedziałych łyso-siwych oddlalić od bieżacego zarzadzania towarzystwem PTTK i dac wreszcie pole do działania młodym, gniewnym, bezwzględniejszym, ale i sprawniejszym intelektualnie i motorycznie! :-)

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?