Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Zapytanie o R.O.K. i O.K.P.
Autor: Piotr Rościszewski
Data: 2005-04-06 17:50:01

>Nie było żadnej kompromitacji ze strony Komisji Krajoznawczej w sprawie książeczek OKP - poprostu ktoś był nadgorliwy wydając je bez uzgodnienia i odbyło się to kosztem Komisji - ile razy można na ten temat pisać i wyjaśniać na forum...? To tak jakby ktoś wydał książkę-bubel totalny i podpisał ją Pańskim nazwiskiem i wiecznie do Pana miał o to ktoś pretensje-proszę zakończyć już ten wątek, chyba Pan mnie rozumie?!?

Osobiście nie rozumiem. Albo należy nakład takiego bubla zlikwidować fizycznie na koszt wydawcy, albo kazać mu to poprawić w sposób jednoznaczny, np. zamazać fałszywy tekst i napisać obok wyjaśnienie co i jak. A jak ktoś tego nie zrobi po dobroci, to zgłasza się rzecz do prokuratora, który robi to w imieniu pokrzywdzonego, czyli tutaj KK ZG PTTK. Nie należy tolerować tego typu praktyk, a KK ZG PTTK to robi. Tego typu tolerancję trzeba jak najbardziej wytykać i dobrze, że ktoś to robi.

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?