Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Odnowić logo PTTK
Autor: Amotolek
Data: 2005-03-17 15:16:49

Myślę tak sobie głośno tu przy monitorze, że nasze obecne, wspaniałe logo z rozregulowanym kompasem i mapką Polski w granicach peerelu - skonstruowane graficznie w polowie ubiegłego wieku, może warto byłoby nieco zmodernizować na bardziej adekwatne do czasów w jakich zyjemy i bedziemy żyć w najblizszych 10 - leciach!

Po pierwsze jako, bądź co bądź, członkowie Unii (podobno zjednoczonej, a napewno europejskiej) może byśmy do swojego loga (w środku albo na wierzchu dookoła) domontowali gustowny wianek z 12 białymi gwiazdkami (obowiazkowo na błękitnym tle w kwadrat!).
Myśląc przyszłościowo o potencjalnej możliwości ekspansji PTTK poprzez oddziały zagraniczne w przyjaznych nam krajach sąsiednich (też już, albo nie za długo - członkach UE), a także o ew. mniej przyjaznych, ale niestety też sąsiednich!) powinniśmy doposażyć nasze logo w jakiegoś znaczącego ptaka (orła bialego, albo bielika, raczej nie modrą srokę, bo to ptak i zlodziejski i plotkarski, wiec po co mają Polaka z tym kojarzyć) :-).
Ewentualnie, jakieś ruchliwe polskie zwierzątko kopytne, koziczkę, czy kornika tam domieścić, bo to znamionuje ruch (no nie słonia, ani hipopotama - bo to się oglądaczom loga moze skojarzyć z DWS -doliną wymierajacych słoni np). Rzecz samą w sobie przedkładam do wnikliwej dyskusji.
Pozdrawiam ANT

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?