Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: baza schronisk zagrożonych
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2005-02-28 23:26:31

Witam!!!

> Jeżeli różnica zdań równoznaczna jest z obrazą...

Albo nie chcesz, albo nie umiesz zrozumieć o co mi chodzi. Nie dyskutuje z Tobą o meritum, bo te kwestie były już wielokrotnie na tym Forum poruszane - również przeze mnie - i wystarczyłoby abyś przejrzał archiwum aby wiele spraw się rozjaśniło. Polecam również archiwum precla (szczególnie sprzed 2003 roku).

Natomiast zwracam Ci uwagę na formę i ton Twoich wypowiedzi. I to będę egzekwował. A Ty - jeśli taka Twoja wola - możesz robić z siebie męczennika o sprawę schronisk i twierdzić wszem i wobec, że prześladujemy Cię tutaj wraz z Edkiem ze wzgledu na różnice zdań.

Zresztą nie będziesz pierwszy - mamy tu już forumowicza, który każde zwrócenie uwagi traktuje jako atak na siebie mafii przewodnickiej. Tak więc idzie przywyknąć... :-)

Z mojej strony EOT.

Pozdrawiam,
Łukasz

PS. A co do anonimowości - oczywiście możesz dalej być anonimowym i nadużywać w ten sposób furtki zostawionej dla tych co chcą napisać na Forum jedną lub dwie wiadomości w konkretnej sprawie. Lecz licz się z tym, że wypowiedzi anonimowe często pozostana bez odpowiedzi bowiem trudno je traktować poważnie.
Ł.

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?