Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: baza schronisk zagrożonych
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2005-02-28 20:08:15

Witam!!!

> Chcesz cenzurować forum Łukaszu?

Drogi Kolego! W odróżnieniu od Ciebie zarówno ja jak i Twoi adwesarze występujemy z imienia i nazwiska. Edek napisał Ci jasno konkrety, których Ty widocznie niezrozumiałeś. Wolno Ci i nie to jest problemem.

Nie jest problemem również posądzanie mnie o cenzurę. Jeślibyś przejrzał archiwum, to zauważyłbyś, że znoszę tego typu teksty od początku istnienia Forum. Nota bene Forum, które powstało moimi rękami i za gorącym wsparciem Edka - bo rozumiem, że to nasze dwie osoby miałeś na myśli pisząc "Wasza odpowiedź". Nie będę Ci się tłumaczył z tego jak wielkim jestem zwolennikiem cenzury, bo - wybacz ostre słowa - ale w stosunku do niegrzecznego anonima jest to poniżej mojej godności.

Jednak problemem jest jeśli anonimowy rozmówca zwraca się w sposób tak bardzo niegrzeczny do swojego adwesarza, który - choć wcale nie musi - do końca stara się go traktować poważnie i konkretnymi danymi stara się wykazać, że nie jest wielbłądem. Mimo że Edek za to co zaraz napiszę jutro mnie obsobaczy i to zdrowo, to dodam jeszcze, że przez fakt, że zwracasz się w ten sposób do Wiceprezesa mojego Towarzystwa obraża mnie, jako członka PTTK, osobiście.

Zatem przyjmij moje - jako moderatora tego forum - ostrzeżenie. Nie będę tolerował tego typu tonu na Forum - i tak jak wcześniej zwracałem uwagę dwóm innym forumowiczom - tak teraz zwracam Tobie. Dodatkowo - pisałem to na Forum wielokrotnie - brzydzę się anonimowością i z tego powodu podziwiam Edka, że jeszcze chce mu się Tobie odpowiadać.

[b]Dlatego[/b] - i ten fragment przeczytaj bardzo uważnie - [b]z forum wylecisz nie za treść, a za formę![/b] Za Tobą oczywiście polecą wszystkie Twoje klony (irminy, bidony itp.).

Ponawiam zatem swoją prośbę o zalogowanie się, zmienienie tonu i unikanie gróźb takich jak w poście powyżej.

Z poważaniem,
Łukasz Aranowski

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?