Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Czy spółki zarządzające majątk
Autor: WODNIK_SZUWAREK
Data: 2005-02-27 00:41:22

Wszytko racja, ale przed spółkami też nie było różowo... Ten temat zasługuje na rzetelność. Kto napisze o losach zarządzania, finansoania, gospodarowania schroniskami, obiektami PTTK od powiedzmy początku lat 80 tych? Inaczej wielu z nas nie zrozumie, skąd i co wzięły się spółki zarządzające schroniskami. Kiedy to omówimy, możemy pomyśleć, podyskutować, CO PO SPÓŁKACH. Temat chyba kluczowy dla przyszłości PTTK. Mam swoje koncepcje, zatem w swoim czasie będzie i mój poważny wywód na ten temat.

Masz jednak całkowitą rację. Takie chatki studenckie potrafiły zachować ducha turystycznego, tam nie płaci się za wrzątek, nie ma tego co tak boli turystów i ta atmosfera... Znacie chatkę pod Potrójną? U Leszka? Spędziłem kiedyś tam niezapomnianę muzyczną noc... a pmiętam z setkę noclegów w pustych, głuchych ścianach PTTK, gdzie zamyka się jadalnie np. o 20tej... Zgroza.

Kto wymyślił akcję "spółki"? Ci mądrale zasługują na "pal" ;-)Czy są już konkretne pomysły, projekty co w zamian, czy są szykowane zmiany, czy też najpierw trzeba obalić "beton działaczy"? To stara nomenklatura na całego i NIK-US ludzie ślijmy do każdej spółki, gdzie źle wygląda sytuacja. Zanim komornicy nie siądą na całości. Skoro szpital można niemalże przejąć, to co dopiero takiego np. Muflona, czy inne.

Nie krytykujmy zatem tylko, (to każdy potrafi) ale dyskutujmy co dalej... kto ma pomysły?

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?