Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: ZBUDUJMY SYSTEM OCEN SCHRONISK
Autor: WODNIK_SZUWAREK
Data: 2005-02-26 23:39:35

Sorry, ale szanując Twój zapewne 50 letni staż turystyczny (bez obrazy) nie będę zniżał się do dyskutowania o tym co napisałaś. Zastanów się nad tym... i znajdą się tacy co mnie obronią, poprą, a przynajmniej zaczną DYSKUTOWAĆ NA TEMAT NOWEGO WĄTKU - A JEST WAŻNY I CIEKAWY I POTRZEBNY I POŻYTECZNY DLA LUDZI, NAWET DLA DZIERŻAWCÓW, tych co zapomnieli, że są dla nas, mają nam służyć, gościć nas, a nie doić z kasy.Tutaj nie piszę o swoim pomyśle na nowy oddział. Nie mieszaj mydła i powidła, widać zakłuły Cię moje wpisy...kij w mrowisko? Królowa wyszła pierwsza zobaczyć kto miesza kijem i lekko ukąsić? Przybywam w przyjaźni, jednak nie po to żeby siedzieć jak trusia, chcę dyskutować, a zmiany w PTTK są konieczne i tysiace młodych uświadomi to Wam 60-80 latkom... 2005 rok... lata 90 za nami dawno, nie zauważyłaś?

Ładnie mnie powitałaś, chlebem, solą i kpiną w tym forum, nie dziwię się, że jest tylko 300 zarejestrowanych, choć pasjonatów turystyki są miliony. Wydaje Ci się, że wiek, doświadczenia daje ci mandat do kpin z zapału? Taka mądra jesteś? To gratuluję... Ostrzegam, że potrafię grzecznie ubiczować słowami, jak ktoś w moim mniemaniu zasłuży. Liczę na dyskusje, nie na kpienie z moich pomysłów.

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?