Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Długo potrwa...
Autor: Przodownik 1811
Data: 2005-02-16 09:56:41

zanim zniosą bezsensowne ograniczenia dotyczące organizacji wycieczek w polskich górach przez społeczną kadrę programową PTTK. Oto wiadomość, którą otrzymałem od Rzecznika Prasowego MSWiA:

"Uprzejmie informuję, że prace nad nowelizacją Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 maja 1997 roku w sprawie określenia warunków bezpieczeństwa osób przebywających w górach, pływających, kąpiących się i uprawniających sporty wodne nie uległy jeszcze zakończeniu. Szereg kwestii z zakresu tematycznego zmian wspomnianego rozporządzenia ma zostać objętych ustawą o krajowym systemie ratowniczym, której projekt znajduje się obecnie na etapie prac parlamentarnych. Jednocześnie prace nad nowelizacją właściwego rozporządzenia są kontynuowane. Przygotowany projekt nowelizacji rozporządzenia zostanie umieszczony w dziale Projekty aktów prawnych na stronie podmiotowej Biuletynu Informacji Publicznej http://www.bip.mswia.gov.pl ."

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?