Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: GOT propozycje zmian
Autor: Piotr Rościszewski
Data: 2005-01-25 14:57:49

>a np. w 4 roku zdobyć 2 normy.

Te argumenty są już nudne. Istotą normy jest to, że ktoś ją spełnia niezależnie tego, czy przeszedł 100 pkt czy 1000 pkt. Nie można spełnić na raz dwóch norm. Jak się skacze powyżej 10 cm np. na wysokość 1 m, to się nadal oddaje jeden skok, a nie 10 skoków.

>Widzę Piotrze, że tak jak poprzednio stajesz się naspatliwy wobec osób, które nie podzielają Twoich poglądów.

Tu nie chodzi o moje poglądy, tylko o brak logiki u tych osób. Być może dożyłem czasów, kiedy idiotyzmy stają się obowiązującymi regułami i powinienem się przyzwyczaić. Ale jeszcze się nie przyzwyczaiłem i póki co będę wytykał tego typu "myślenie".

Być może w ogóle trzeba zmienić jakieś regulaminy, ale trzeba pewne rzeczy nazywać po imieniu. Nie może być tak, że coś jest normą na niby, bo tak naprawdę, to nie jest żadną normą, tylko jakimś wytrychem do zdobywania odznaki na skróty. Moze po prostu trzeba napisać w tym regulaminie, że są dozwolone wszystkie chwyty prowadzące do satysfakcji zdobywców, byleby tylko udokumentowali przejście 700 pkt. i dołączyć usprawiedliwienie od lekarza lub mamusi. Tylko, że w tym nie ma żadnej wytrwałości.

Pozdrowienia

Piotr

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?