Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Regulamin Forum
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2005-01-21 09:13:22

Witam!!!

Chciałbym przypomnieć uczestnikom dyskusji, iż nasze Forum ma regulamin, który jest egzekwowany. Forma postów niektórych uczestników przekracza już granice dobrego smaku i zmusza mnie do ostrzeżenia niektórych z Was przed możliwym zablokowaniem - chodzi głównie o kolegów Lecha i Piotra.

Proszę o nie zawieranie w treści listów jakichkolwiek wątków personalnych. Proszę czytać swoje listy przed wysłaniem i zastanowić się czy na pewno chcemy je wysłać. Proszę też wszystkich uczestników dyskusji o rozważenie następującej tezy - "nie każdy post zasługuje na jakąkolwiek odpowiedź". Czasami brak odpowiedzi jest bardziej znamienny niż najgorętsza riposta.

W przypadku dalszego naruszania regulaminu Forum osoby naruszające zostaną czasowo lub na stałe odcięte od możliwości pisania.

Przypominam też, że wątki zamknięte nie są zamykane po to aby otwierać nowe na ten sam temat i tam kontynuować dyskusję, która z merytorycznej przeszła na czysto personalną. Dwie osoby nie umiejące się dostosować do tej zasady zostały już odcięte od możliwości pisania na Forum.

Z poważaniem,
Łukasz Aranowski
Moderator Forum PTTK

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?