Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Kogo należy zamknąć?
Autor: Andrzej S.
Data: 2005-01-20 12:09:11

Wielki brat czuwa! Cenzura wciąż żywa.

Może Alfred i Marcin faktycznie walili głową w mur, ale inni dyskutanci, przedstawili całkiem poważne fakty, które dowodzą, że nie tylko pytanie było postawione infantylnie, ale i odpowiedź jest fałszywa.

Nie twierdzę, że mam 100% racji, ale tablice GUS z 2004 jasno wskazują (co zresztą przede mną odkryli i dość wyraźnie wyjaśnili kol. Mirosława i kol. Piotr), że Sulmierzyce pod każdym względem nie pasują do pytania. W każdym układzie: biorąc pod uwagę gminy miejskie, wiejsko-miejskie, grodzkie etc... biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców a także powierzchnię... W każdym układzie odpowiedź jest inna niż Sulmierzyce.

Być może coś w 2004 roku się zmieniło, ale jedynym argumentem przewodniczącego jury był przewodnik "Wielkopolska" - nie wiadomo z jakiego roku. Źródło bardzo niepoważne w porównaiu do rocznika statystycznego GUS.

No chyba, że autor pytania miał na myśli wielkość (kubaturę) urzędu. I w tym wypadku wierzę, że Sulmierzyce mają najmniejszy urząd. Drewniany ratusz faktycznie jest miniaturowy, bo go widziałem. :-)

Przewodniczący jury okazał się śmieszny i arogancki każąc uczestnikom konkursu internetowego pisać zażalenia na adres poczty tradycyjnej.

Niestety moderator forum okazał podobne podejście do sprawy zamykając oba wątki dotyczące tego tematu. Nie wiem na czyje polecenie to zrobił. Może wyjaśni czy to jego inicjatywa, czy polecenie odgórne? I jaki punkt Statutu tej organizacji przewiduje cenzurę?

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?