Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: GOT propozycje zmian
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2005-01-18 16:07:17

Witam!!!

> Może mniejszy jest problem od strony młodych
> wesolutkich chłopaków, a bardziej ze strony stetryczałych ramoli!

Problem nie jest w wieku, a we wzorcu zachowań. Mnie z miliona powodów nie przyszłoby nawet do głowy zaczepiać dziewczyny przez internet (czy to przez mail, czy GG) tylko dlatego że ma 20 lat i ładnego nicka. A niektórzy nie dość, że to robią, to jeszcze liczą na coś więcej niż pogawędke. A teraz najlepsze - zdarza się bowiem, że niektórym się udaje...

I tutaj płeć wcale nie jest stuprocentowym kryterium, bowiem zdarzają się i sytuacje w drugą stronę. Między innymi dlatego ja na GG mam zawsze status "Zaraz wracam" - jeśli ktoś napisze mimo tego, to po pierwsze zakładam, że ma rzeczywiście jakąś sprawę, a po drugie ja mogę nie odpowiedzieć udając, że faktycznie gdzieś poszedłem. :-)

Na szczęście wiekowo wychodzę już z pola zainteresowań osiemnastolatek nudzących się po lekcjach w domu przy komputerze. :-)

Inna sprawa, że z kilku dziewczyn, które mnie przez ostatnie dwa lata zaczepiły, żadna nie powoływała się na stronę PTTK. I dobrze.

Pozdrawiam,
Łukasz

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?