Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: GOT propozycje zmian
Autor: any
Data: 2005-01-15 20:46:58

> 1. Umozliwic zdobywanie GOT-u osobom ponizej 8 roku zycia.

Raczej widziałbym tutaj dziecięca odznakę "gotek" czy "gocik".

ad.2 Dlaczego?
ad.3 Nie, GOT ma być zabawą, a nie wyścigiem po laury.
ad.4 Po co powiększać. GOT jest odznaką POLSKIEGO towarzystwa, i o ile sensowna jest mozliwość zdobywania odznaki w pasmach transgranicznych, to akurat nie widzę sensu zdobywania odznaki w lunaparku jakim jest Słowacki Raj.

> Zniesiesc obowiazek okazywania ksiazeczki z zweryfikowana odznaka przy jej zakupie oraz odnotowywania zakupu odznaki w ksiazeczce.

ROTFL! to się nazywa realizacja hasła "GOT dla mas". Zaraz po wprowadzeniu tej zmiany pójdę do oddziału zakupię i odbaruję odznakami moich pracowników (a co niech mają)

A co do moich propozycji...
Hm, zasadniczo nie mam uwag do obowiązujacego obecnie regulaminu. Oczywiście postuluję utworzenie dziecięcej odznaki GOT, może na zasadach zbliżonych do Siedmiomilowych butów? Oczywiście pozostaje to jeszcze do dyskusji.
I kwestia punktów pośrednich do dużych GOT, czy nie należałoby je troszkę zagęścić, no i oczywiście dodać Tatry.

pozdrawiam
any

PS. Proszę administratora o usunięcie mojego wczesniejszego postu w tym wątku, omyłkowo pusciłem tekst w czasie edycji, przeprazszam wszystkich.

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?