Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: GOT propozycje zmian
Autor: ~Pawlo
Data: 2005-01-15 10:47:07

Przede wszystkim znieść ograniczenia czasowe do zdobywania odznak, zlikwidować zapis o przechodzeniu tylko 50% punktów potrzebnych dokolejnej odznaki na przyszły rok, wkońcu jak można zabrać komuś coś cop uczciwie zdobył.
Powinno się również dopuścić do tego aby małe a może i duże odznaki GOT-u zdobywać np. dwie w jednym roku, a szczególnie brązowa-srebrna, bo trudno by było zdobyć srebrna i złotą w jeden rok.
Normy czasowe powinny zostać jednynie w przypadku odznaki "za wytrwałość" wkońcu jak sama nazwa wskazuje należy być wytrwałym w tym co się robi, przez lata, stąd 7 lub 10 lat jest całkiem dobrym pomysłem.
Ograniczając czasowo zdobywanie małych i dużych odznak może być czasem też zamknięciem drogi na zdobycie odznaki za wytrwałość itd. Wkońcu nie wszyscy zaczynają "BAWIĆ SIĘ" w odznaki w wieku 10-20 lat, są osoby znacznie starsze które dopiero zaczynają, dla nich ograniczenia czasowe mogą być dużym problemem.
Zresztą nie powinno się ograniczać osób ambitnych itd, wkońcu jest to przyjemna zabawa i nie powinna mieć "sztywnych" przepisów, troche luzu nikomu nie zaszkodzi.
pozdrawiam

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?